wróć
zewsiebudzi.pl

Festiwal „ZEW się budzi”

Cisna

Pierwsza edycja festiwalu ZEW się budzi okazała się sporym sukcesem. W tym roku ponownie w sercu dzikich Bieszczad spotkają się fani muzyki i dzikiej natury. Na scenie zagrają m.in. KULT, Coma, Krzysztof Zalewski, Łona i Webber, Lao Che i Nocny Kochanek.

W poprzednim roku ponad 4 tys. osób „rzuciło wszystko i przyjechało w Bieszczady”. Dlatego zapadła decyzja o organizacji kolejnej edycji, któraodbędzie się w dniach 2-4 maja 2019 roku w Cisnej. Jednym ze sponsorów jest marka piwa rodem z Podkarpacia - Leżajsk. 

To jedyny festiwal, który zaczyna się o świcie – otwierające gitarowe riffy zabrzmią na scenie razem z pierwszymi promieniami słońca nad górami. Rzuć wszystko i przyjedź do Cisnej, razem obudzimy wiosenny zew - zachęcają organizatorzy. 

Miasteczko festiwalowe zostanie otwarte 2 maja, a przez kolejne dwa dni będzie można delektować się dziką atmosferą i dobrą muzyką. Otwarcie wejścia głównego nastąpi 3 maja o godz. 5.30 rano. Już godzinę później na scenę wyjdzie Nocny Kochanek. Koncerty zespołów potrwają do ok. godz. 10. 

zewsiebudzi.pl
zewsiebudzi.pl

Kolejna porcja muzyki przyjdzie wieczorem. O godz. 17 na scenę wyjdzie KSU. Następnie zagrają m.in. Tomek Lipiński z zespołem, Coma i Krzysztof Zalewski. Następnego dnia gwiazdami wieczoru będą Łona i Webber, Lao Che, Nocny Kochanek oraz KULT. 

Koncerty to nie wszystko. Organizatorzy przygotowali również inne atrakcje.Panowie ceniący dobry styl będą mogli skorzystać z usług barberowozu i porad ekspertów - barberów. Pojawią się również strefy: podróżnicza, sportowa, zdrowia i małego niedźwiadka. 

http://zewsiebudzi.pl/ 

pełna strona podkarpacia
partner