wróć
Lady Pank / fot. mwmedia/Piotr Andrzejczak

Sylwester na Podkarpaciu Będzie się działo!

Co będzie się działo na Podkarpaciu 31 grudnia? Sprawdźcie, jak będą wyglądały sylwestrowe imprezy w Rzeszowie, Przemyślu, Stalowej Woli, Lesku i innych miastach regionu.

Sylwester na Rynku, Przemyśl

Gwiazdą wieczoru na rynku w Przemyślu będzie zespół Łzy. Na ich noworocznym koncercie na pewno nie zabraknie takich przebojów jak: "Agnieszka już dawno...", "Narcyz się nazywam", czy "Oczy szeroko zamknięte". Przed Łzami wystąpi zespół Mus! z Podkarpacia, łączący w swojej muzyce rock i reggae. Wszyscy, którzy wybiorą się na Rynek zobaczą także pokaz pirotechniczny. Początek imprezy o 21.30.

Sylwestra będzie można zacząć też wcześniej. Od 9 rano na stoku narciarskim na mieszkańców miasta i gości czekać będzie sylwestrowa jazda z muzyką i didżejem, ognisko z kiełbaskami oraz konkursy z nagrodami.

Sylwester na Rynku, Rzeszów

Rock, reggae i hip-hop takie gatunki będzie można usłyszeć podczas sylwestra na rzeszowskim rynku. Największą gwiazdą wydarzenia będzie legenda polskiego rocka zespół Lady Pank. "Mniej niż zero", "Wciąż bardziej obcy", "Zamki na piasku", "Stacja Warszawa", "Tańcz, głupia tańcz" to tylko niektóre przeboje założonej w 1981 roku. Fanów reggae na pewno ucieszy występ Mesajah, współtwórcy grupy Natural Dread Killaz. Hip-hop usłyszymy, kiedy na scenie pojawi się Adam Rudnik, znany z występów w grupie Najlepszy Przekaz w Mieście. W przerwie między koncertami, dokładanie o północy, uczestnicy sylwestra w Rzeszowie zobaczą pokaz laserowy.

Sylwester na placu Piłsudskiego, Stalowa Wola

Impreza sylwestrowa w Stalowej Woli rozpocznie się o 22 od podniebnego spektaklu z balonami. Mieszkańcy Stalowej Woli i goście będą mogli napisać życzenia ze Stalowej Woli dla świata i przypiąć je do balonów. O 23.30 rozpocznie się miejski polonez, który poprowadzą lasowiackie pary. Trzydzieści minut później ze sceny popłyną noworoczne życzenia i rozpocznie się pokaz fajerwerków. Taneczne rytmy podczas sylwestra zapewnią DJ WUDU i Mariusz Godzina Live Act.

Sylwester na placu Armii Krajowej, Mielec

Mieszkańcy Mielca pożegnają stary i powitają nowy rok na placu Armii Krajowej. Życzenia złoży prezydent miasta Jacek Wiśniewski, a podczas tego wyjątkowego wieczoru nie zabraknie także muzyki i różnorodnych animacji, konkursu "butelkowego" oraz sylwestrowego mapping 3D na fasadzie Domu Kultury.

Sylwester na placu Bartosza Głowackiego, Tarnobrzeg

Miejski Sylwester w Tarnobrzegu potrwa od 22 do 2 w nocy. W jego trakcie nie zabraknie muzyki granej przez didżeja, życzeń prezydenta miasta, a także wyrzutni iskier i konfetti.

Sylwester na Rynku, Krosno

Powitanie Nowego Roku w Krośnie to pokaz fajerwerków oraz życzenia noworoczne o godz. 23.55. Miłośnicy kina sylwestra będą mogli spędzić w Artkinie. W programie wieczoru przygodowy film "Sokół z masłem orzechowym", kryminał "Na noże" oraz polska komedia "Futro z misia".

Sylwester na Rynku, Sanok

Sylwester na sanockim rynku odbędzie się pod hasłem "Muzyczny lot przez lata 80. do współczesnych". Imprezę rozkręci DJ Chederac, który w swojej karierze współpracował z takimi artystami jak Paluch, Sokoł, Diox HIFI, Pih czy Peja oraz wielu innych. W jego setach usłyszeć można mieszankę hip-hopu, trapu, funku oraz R&B. Na scenie pojawi się także raper Prykson Fisk oraz DJ Bulb. Równo o północy życzenia złoży przedstawiciel władz miasta i odbędzie się tradycyjny pokaz fajerwerków.

Sylwester na Rynku, Lesko

Największa impreza sylwestrowa w Bieszczadach rozpocznie się o godzinie 20 w Lesku. Gwiazdą wydarzenia będzie zespół "exMannam" stworzony przez muzyków jednej z najpopularniejszych grup polskiego rocka. W jej składzie znaleźli się grający w Mannamie jeszcze w latach 80. - Ryszard Olesiński, Paweł Markowski. Wokalistką grupy została Aga Bieńkowska. Sylwester będzie więc doskonałą okazją, żeby z zespołem zanucić takie klasyki jak "Krakowski spleen", "Kocham Cię, kochanie moje" i "Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech". Podczas nocy w Lesku odbędzie sie również pokaz Teatr Ognia "Arche", a po pokazie ogni sztucznych, który zacznie się o północy, wystartuje dyskoteka pod gwiazdami. Nie zabraknie na jej hitów Abba, Modern Talking i Boney M.

Sylwester w amfiteatrze, Polańczyk

Laserowy Sylwester 2019/2020 takim hasłem reklamuje się wydarzenie w Polańczyku. Na wszystkich gości imprezy czeka disco z DJ-em Beatsterem, koncert dziewczyn z grupy Energy Girls w rytmach dance oraz oczywiście laser show.

pełna strona podkarpacia
partner