wróć
fot. materiały prasowe

Mężczyzna idealny z randki w ciemno

Amfiteatr w Polańczyku

Co ma zrobić sławny showman telewizyjny, który przeżywa kryzys osobowości? Naturalnie zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie wie jednak, że placówką kieruje ekscentryczny profesor, który stosuje niekonwencjonalne metody leczenia. Tak wygląda komediowy spektakl „Mężczyzna idealny”, w którym zobaczymy Adriannę Biedrzyńską, Artura Dziurmana oraz znanego z „Randki w ciemno” Jacka Kawalca.

Szaleni naukowcy mają to do siebie, że w ich szaleństwie jest metoda. W spektaklu zobaczymy również współpracowniczkę ekscentrycznego profesora psychiatrii, która za wszelką cenę chce stworzyć mężczyznę idealnego. Pierwszy egzemplarz jest już gotowy, jednak ma wiele wad. By go udoskonalić potrzebny będzie przeszczep osobowości. Wybór pada na telewizyjnego showmana.+

Ten komediowy spektakl obfituje w wiele zabawnych momentów. Jak zawsze, sporo zależy od obsady aktorskiej. W tym przypadku nie trzeba się o to martwić. Na scenie amfiteatru w Polańczyku zobaczymy Adriannę Biedrzyńską, Artura Dziurmana oraz Michała Pietrzaka. Za reżyserię odpowiada nie kto inny jak Stefan Friedmann.

Na scenie zobaczymy jeszcze innego znanego aktora. Chodzi oczywiście o Jacka Kawalca, którego najbardziej pamiętamy z programu TVP1 „Randka w ciemno”. Kawalec prowadził show w latach 1992–1998, co przyniosło mu ogromną popularność. Później prezenter był uczestnikiem innych programów telewizyjnych: Taniec z gwiazdami (2007), Jak oni śpiewają (2008) i Twoja twarz brzmi znajomo (2014).

Spektakl będzie można obejrzeć 27 lipca o godz. 20.30 w amfiteatrze w Polańczyku. Wstęp jest bezpłatny.

pełna strona podkarpacia
partner