wróć
fot. materiały prasowe

Good Fest Dębica 2019

Dębica

Pod koniec czerwca w Dębicy odbędzie się kolejna edycja festiwali Goodfest Dębica. Dla uczestników przygotowano szereg atrakcji, m.in. piknik rodzinny oraz pokaz sztucznych ogni. Dla publiczności zagra zdobywają coraz większą popularność raper Smolasty oraz zespół Wilki z Robertem Gawlińskim na czele.

- W tym roku firma kontynuuje wydarzenie z aktywnościami skierowanymi przede wszystkim do rodzin i dzieci. W ten sposób Firma Oponiarska Dębica S.A. oraz Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. zamierzają mocniej skupić się na wcielaniu w życie filarów strategii odpowiedzialności społecznej. Działania edukacyjne i rozwijające potencjał młodych ludzi to właśnie to, co według firm wpływa na rozwój lokalnej społeczności - informują organizatorzy imprezy.

Gwiazdami imprezy są Smolasty i zespół Wiki. Pierwszy wykonawca jest młodym polskim wokalistą, który tworzy muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Norbert Smoliński wydał w zeszłym roku album Fake Love, który szybko zyskał popularność. Jego teledyski na YouTube mają wiele milionów wyświetleń. Smolasty pojawi się na scenie o godz. 19.20.

Z kolei o godz. 20.50 zagra legendarny już zespół Wilki. Grupa została założona w 1992 roku przez Roberta Gawlińskiego, który jest wokalistą i gitarzystą. Mają na koncie wiele hitów, m.in. „Baśka”, „Urke”, „Bohema” czy „Słońce pokonał cień”. Koncert zakończy się o godz. 22 pokazem sztucznych ogni.

Goodfest Dębica 2019 odbędzie się w sobotę, 29 czerwca o godz. 16 na Stadionie Miejskim w Dębicy. Wtedy nastąpi otwarcie bram. W godz. 16-20 każdy będzie mógł przyjść na piknik rodzinny, gdzie przygotowane zostaną m.in. strefa sportowa, kulinarna, popularno-naukowa i strefa animacji dla dzieci. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

pełna strona podkarpacia
partner