wróć
podsiadlo

Dawid Podsiadło Wielkomiejski Tour

Rzeszów Filharmonia Podkarpacka

Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów ponownie wyrusza w Polskę w ramach trasy „Wielkomiejski Tour”. Po ogromnym sukcesie poprzednich koncertów artysta przenosi się do kameralnych sal. 11 maja zobaczymy go w Rzeszowie w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego.

Wielka muzyczna kariera Dawida Podsiadło rozpoczęła się w 2013 roku, kiedy wygrał polską edycję programu muzycznego „X Factor”. Jeszcze w tyn samym roku wydał swój debiutancki album „Comfort and Happiness”, który okazał się ogromnym sukcesem, zarówno pod względem artystycznym, jak i komercyjnym.

W ubiegłym roku artysta potwierdził swoją pozycję wydając trzeci album pt. „Małomiasteczkowy”. Płyta z miejsca stała się wielkim hitem, podobnie jak single, które promowały najnowszy krążek. Trasa promująca nowe wydawnictwo również okazała się wielkim sukcesem. Po „Małomiasteczkowej Trasie” przyszła pora na „Wielkomiejski Tour”.

Zdobywca 12 Fryderyków przeniósł się do kameralnych sal. Jak informują organizatorzy, najmniejsza z nich pomieści jedynie 286 osób. Artysta wystąpi w sumie w 30 polskich miastach i miasteczkach, m.in. w Cieszynie, Płocku, Włocławku, Koszalinie, Chełmie, Starachowicach czy Rzeszowie.

Już 11 maja br. Podsiadło zaśpiewa w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie. Koncert rozpocznie się o godz. 19. Będzie to jeden z ostatnich występów podczas trasy „Wielkomiejski Tour”.

http://goodtaste.pl/koncerty/?artysta=Dawid+Podsiad%C5%82o&miasto=&data=&query=

pełna strona podkarpacia
partner